strona główna / aktualności / PODWÓJNE ZŁOTO PATRYKA KRAMARCZYKA

Aktualności

2017-11-14

PODWÓJNE ZŁOTO PATRYKA KRAMARCZYKA

Zawodnik KS Set Mazańcowice w dwóch turniejach badmintona sięgnął po najwyższe tytuły.

W zawodach w Żyrakowie 11 listopada i Częstochowie 12 listopada najmłodsi zawodnicy mazańcowickiego klubu wystartowali w dwóch turniejach badmintona. Na Ogólnopolskim Turnieju w Żyrakowie klub reprezentowało czterech zawodników: Patryk Kramarczyk, Karol Dubiel (kategoria U9), Christian Toczek, Tymek Wiercigroch (U11). Najlepszy okazał się Patryk, zaś Karol po wyrównanej walce przegrał z późniejszym finalistą tej kategorii. Chrystian i Tymek w tym turnieju wygrali po jednym meczu w fazie grupowej.

Z kolei w Częstochowie zawodnicy KS Set Mazańcowice zdominowali turniej, zgarniając wszystkie kolory medali: pierwsze miejsce zajął Patryk Kramarczyk, drugie – Karol Dubiel, a trzecie – Filip Garus.