strona główna / aktualności / DWA ZŁOTA KAROLINY

Aktualności

2017-12-19

DWA ZŁOTA KAROLINY

Karolina Klajmon, uczennica klasy 1c Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jasienicy, w swojej kategorii dwa razy stanęła na najwyższym stopniu podium podczas zawodów o Puchar Prezesa NKP.

I runda zawodów pływackich dla szkół podstawowych o Puchar Prezesa NKP odbyła się w środę 13 grudnia na pływalni Troclik w Bielsku-Białej. W zawodach wzięło udział dwustu zawodników z 17 szkół.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasienicy oprócz Karoliny reprezentowało trzech uczniów: Wojciech Klajmon i Michał Babula z klasy 4 a oraz Mateusz Babula z klasy 7b. Najlepiej wypadła Karolina, która wygrała zawody w kategorii rocznik 2010 i młodsi na dystansie 50 m stylem dowolnym (czas: 0.47,68 min.) oraz 50 m stylem grzbietowym (0.52,93). Mateusz w kategorii rocznik 2004 zajął 5 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym.