strona główna / aktualności / BEZKONKURENCYJNA JULIA

Aktualności

2018-05-29

BEZKONKURENCYJNA JULIA

Julia Piwowar, reprezentująca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mazańcowicach, wygrała w swojej kategorii drugi turniej z cyklu Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego.

Turniej rozegrano w piątek 18 maja na kortach badmintonowych Racketlon Club w Mazańcowicach. Na starcie stanęło 49 zawodników. Julia Piwowar wygrała w kategorii wiekowej dziewczynek klasy 6-7, pozostając liderką klasyfikacji generalnej Ligi. Po raz kolejny również mazańcowicka szkoła okazała się najlepsza w klasyfikacji drużynowej i także pozostaje liderem w klasyfikacji generalnej.

Warto odnotować inne wysokie pozycje uczniów szkoły w Mazańcowicach. Na turnieju Agnieszka Kapka zajęła drugie miejsce w kategorii dziewczynek klas 4-5 i taką samą pozycję ma w klasyfikacji generalnej Ligi. Joanna Kosma zajęła trzecie miejsce w tej samej kategorii. Z kolei Jakub Bąk zajął drugie miejsce w kategorii chłopców klas 6-7, prowadząc w tej kategorii w klasyfikacji generalnej Ligi.