strona główna / aktualności / WEEKEND BADMINTONISTÓW BKB SET

Aktualności

2019-11-22

WEEKEND BADMINTONISTÓW BKB SET

Bardzo udane starty mieli w miniony weekend 15-17 listopada badmintoniści Beskidzkiego Klubu Badmintona SET.

Julia Piwowar zwyciężyła w międzynarodowym turnieju FZ Forza Slovak Youth U17 w słowackim Trenczynie w grze podwójnej z Anną Czuchrą UKS Unia Bieruń. Natomiast duet deblowy Jacob Toczek i Michał Szczypka wywalczył medal brązowy. Przypomnijmy, że dziewczyny i chłopcy grali w kategorii starszej, podczas gdy pod względem wieku należą do kategorii Młodzik U15. Tym bardziej ich wyniki ogromnie cieszą.

Zwycięstwo odniosła także najmłodsza zawodniczka w klubie Alicja Dubiel – w grze pojedynczej w kategorii U9 podczas międzynarodowego turnieju Mini Silesia Cup w Głubczycach. Natomiast podczas krajowego turnieju Podkarpacki Cup w Żyrakowie brązowe medale wywalczył Piotr Babicz w grze mieszanej z Julią Piaskowską UKS Sokół Ropczyce oraz Tymoteusza Stefaniuka w grze podwójnej z Mikołajem Krystkiem UKS Orbitek Straszęcin.