strona główna / aktualności / BRĄZ KAROLINY

Aktualności

2020-02-27

BRĄZ KAROLINY

Kolejne udane starty zaliczyła Karolina Klajmon. Podczas XXIII Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar MTP Delfin Cieszyn wywalczyła brązowy medal.

W imprezie w sobotę 22 lutego w Cieszynie wzięło udział blisko trzystu zawodników z trzydziestu klubów z Polski, Czech i Słowacji. Do kolekcji 10-letniej pływaczki trafił tym razem brązowy medal, wywalczony na dystansie 50 m stylem grzbietowym w kategorii dziewcząt 11-letnich i młodszych. Niewiele też zabrakło jej do podium w starcie na 100 m stylem grzbietowym, gdzie Karolina zajęła 4. miejsce.

Jednocześnie we wszystkich startach, tj. na 50 m stylem grzbietowym, 100 m stylem grzbietowym, 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem dowolnym, Karolina znacznie poprawiła swoje rekordy życiowe.

Dobre starty pozwoliły uplasować się Karolinie na wysokim 7. miejscu w klasyfikacji generalnej dziewczyn 11-letnich i młodszych. SK