strona główna / aktualności / GRAND PRIX POLSKI W BADMINTONIE

Aktualności

2020-12-11

GRAND PRIX POLSKI W BADMINTONIE

Kolejny bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy BKB Set Mazańcowice na turniejach Grand Prix Polski w Imielinie i Bieruniu, przeprowadzonych od 4 do 6 grudnia.

W kategorii U19 srebrny medal zdobyła Justyna Biernot w parze z Aleksandrą Wrońską (UKS Plesbad Pszczyna) w grze podwójnej kobiet.

W kategorii U17 złoty medal wywalczyła Julia Piwowar w parze z Anną Czuchrą (UKS Unia Bieruń) w grze podwójnej dziewcząt, Julia dodatkowo także srebrny medal w grze pojedynczej. Natomiast brązowy medal zdobyli Michał Szczypka i Jacob Toczek w grze podwójnej chłopców.

Z kolei w kategorii U13 brązowy medal wywalczył Piotr Babicz w parze z Julią Piaskowską (UKS Sokół Ropczyce) w grze mieszanej.

– Cieszą ogromnie te wyniki, widać efekty pracy, jaką zawodnicy wkładają w treningi – komentuje trener Bartosz Pietryja.

Przed zawodnikami mazańcowickiego klubu jeszcze kilka wyjazdów w tym roku, m.in. na Klubowe Mistrzostwa Polski, gdzie będą startować po raz pierwszy i z takim samym składem.

Na podium Julia Piwowar w parze z Anną Czuchrą.

Na podium Justyna Biernot w parze z Aleksandrą Wrońską.