strona główna / aktualności / SREBRO NA ZAWODACH LIGOWYCH

Aktualności

2021-03-02

SREBRO NA ZAWODACH LIGOWYCH

Karolina Klajmon dobrze rozpoczęła rywalizację w roku 2021.

W Dąbrowie Górniczej w czwartek 25 lutego rozgrywane były mocno obsadzone zawody pływackie „Liga Klubów Śląskich rocznika 2010”. W starcie na 50 m stylem grzbietowym Karolina wywalczyła drugie miejsce z czasem 37.94 s. Z kolei na dystansie 100 m stylem dowolnym zajęła 5. miejsce. Dystans pokonała w 1:17.41 min, tym samym poprawiła swój rekord życiowy o prawie 4 sekundy. Dobre starty w końcowej klasyfikacji zawodów pozwoliły uplasować się jej na 3. miejscu pośród setki rywalek.

Natomiast w sobotę 20 lutego Karolina wystartowała w całodniowych zawodach „Puchar Wszechstronności Stylowej” w Oświęcimiu. Rywalizacja przeprowadzona została w 5 konkurencjach: na 50 m stylem motylkowym, klasycznym, dowolnym i grzbietowym oraz na 100 m stylem zmiennym. W konkurencji 50 m stylem grzbietowym Karolina zajęła 2. Miejsce, jednocześnie poprawiła swoje rekordy życiowe.