strona główna / aktualności / ZWYCIĘSKI MARSZ GROMU

Aktualności

2016-04-11

ZWYCIĘSKI MARSZ GROMU

To już trzecia z rzędu wygrana jasieniczan w śląskiej III lidze piłki ręcznej. Tym razem w polu została pokonana drużyna z Bytomia.

Mecz był dość wyrównany. Choć Gromowcy prawie cały czas byli na prowadzeniu, to nie mogli zdobyć bezpiecznej przewagi bramkowej. Przełom nastąpił około 42 minuty. Gdy gospodarze po raz kolejny doprowadzili do remisu (18-18) w Jasieniczan wstąpił nowy duch. W ciągu czterech kolejnych minut zdobyli cztery bramki, nie tracąc żadnej, i tej przewagi nie oddali już do końca meczu.

UKS  MOSM  Bytom – ULKS  Grom Jasienica 26-29 (13-14)