strona główna / aktualności / KOLEJNE ZWYCIĘSTWA MAZAŃCOWICKICH BADMINTONISTÓW

Aktualności

2016-04-11

KOLEJNE ZWYCIĘSTWA MAZAŃCOWICKICH BADMINTONISTÓW

Justyna Biernot z KS Set Mazańcowice zajęła drugie miejsce podczas ogólnopolskiego turnieju Warsaw Open, jaki odbył się w niedzielę 10 kwietnia w stolicy. Tydzień wcześniej badmintoniści z Mazańcowic dobrze wypadli w na turnieju w Pszczynie.

Justyna wystąpiła w miniona niedzielę w Warszawie w parze z Aleksandrą Wrońską z UKS Unia Bieruń w kategorii młodziczek młodszych. Z kolei tydzień wcześniej, w niedzielę 3 kwietnia, aż sześciu zawodników KS Set Mazańcowice zdobyło medalowe miesjca w Grand Prix Zeimi Pszczyńskiej – Jakub Śliwka zajął drugie miejsce w kategorii U-9, Machał Szczypka i Julia Piwowar również drugie miejsca w U-11, Justyna Biernot – 3. miejsce w U-13, zaś Aleksandra Paluch 2., a Zuzanna Pyclik 3. miejsce w kat. U-16.

W miniony weekend, w sobote 9 kwietnia, został również przeprowadzony turniej o Grand Prix Juniorów na miejscowych kortach Racketlon Club w Mazańcowicach. Bardzo dobrze przed własną publicznościa wypadli zawodnicy KS Set. Najlepszy wynik odnotowały Julia Piwowar, zwyciężając w kategorii U-11, oraz Zuzanna Pyclik, wygrywając w kategorii U-17.