strona główna / aktualności / SUKCES SPORTOWY

Aktualności

2017-02-15

SUKCES SPORTOWY

Zawodnik klubu UKS Olimp Mazańcowice Jakub Gawłowski zdobył srebrny medal w skoku o tyczce na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w Toruniu.

Jakub podczas zawodów, jakie odbywały się od 11 do 13 lutego pokonał poprzeczkę na wysokości 4m 20 cm, ustanawiając tym samym rekord życiowy. Naszą gminę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp Mazańcowice specjalizujący się w skoku o tyczce Dominika Świerkot, Jakub Gawłowski , Arkadiusz Ciesielski. Dominika Świerkot i Arkadiusz Ciesielski zajęli miejsca poza podium. Trenerem prowadzącym jest Piotr Krupiński. (A. Krupińska)