strona główna / aktualności / ZŁOTE, SREBRNE I BRĄZOWE MEDALE W SKOKU O TYCZCE

Aktualności

2021-10-06

ZŁOTE, SREBRNE I BRĄZOWE MEDALE W SKOKU O TYCZCE

Trzy pierwsze miejsca, dwa drugie i jedno trzecie wywalczyli młodzi tyczkarze UKS Olimp Mazańcowice podczas Mistrzostw Śląska w skoku o tyczce na stadionie Sprint w Bielsku –Białej.

Podczas zawodów, jakie odbywały się w minioną sobotę zawodnicy mazańcowickiego UKS wywalczyli sześć medali w dwóch kategoriach wiekowych. Artur Miliczek i Karina Kubiak (kat. U-14) oraz Wiktoria Kupisz (kat. U-12) wywalczyli złote medale, a Jagoda Tracz (kat. U-12) i Hanna Strońska (kat. U-14) srebrne medale. Z kolei Justyna Tomiczek (kat. U-12) zdobyła brązowy medal.

Naszą Gminę łącznie reprezentowało łącznie osiem tyczkarek i jeden tyczkarz z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimp” Mazańcowice.Wszyscy ustanowili rekordy życiowe.