strona główna / aktualności / BADMINTONIŚCI NA TURNIEJACH

Aktualności

2022-02-14

BADMINTONIŚCI NA TURNIEJACH

Michał Szczypka zajął III miejsce podczas SBL Cup Grand Prix Juniora I Młodzika, jaki odbył się na początku lutego.

Michał, reprezentujący klub Set Mazańcowice, wystąpił w grze podwójnej w parze z Bartłomiejem Butkusem z Gdańska. Pozostali zawodnicy mazańcowickiego klubu, którzy zagrali w turnieju: Julia Piwowar, Antonina Marszałek, Alicja Dubiel, Marlena Pudło, Maksymilian Pawlik, Franek Kamiński, Maks Piekarczyk, Tymek Stefaniuk, Piotr Babicz, Tymek Wiercigroch po zaciętych meczach ulegli swoim przeciwnikom i zajęli dalsze miejsca.

Wcześniej klub wziął udział 24. Noworocznym Turnieju Badmintona w Pszczynie, zawodnicy wystąpili w kilku kategoriach wiekowych. W kategorii U9 l miejsce zajęła Marlena Pudło, w U11 ll miejsce zajął Maksymilian Pawlik, a III Paweł Wieczorkiewicz. Z kolei w kategorii U13 na ll miejscu uplasowała się Maja Paszek, zaś w U15 całe podium zajęli zawodnicy z Mazańcowic – l miejsce Tymoteusz Wiercigroch, ll miejsce Tymoteusz Stefaniuk, lll miejsce Piotr Babicz.

Zawodnicy biorący udział w SBL Cup Grand Prix Juniora I Młodzika stoją na podium.

Na podium zawodnicy mazańcowickiego klub Set na 24. Noworocznym Turnieju Badmintona w Pszczynie.

Zawodnicy na 24. Noworocznym Turnieju Badmintona w Pszczynie. Na podium zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych.

Zawodnicy biorący udział w 24. Noworocznym Turnieju Badmintona w Pszczynie. Na podium zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych.