28 - 24  (9 - 12)

Droździk Wojciech (br); Kamiński Sebastian (br); Sobieszek Michał (br); Brańka Rafał (3); Wieja Krzysztof (3); Taras Arkadiusz (4); Justyniak Marek (6); Justyniak Paweł; Bulik Krzysztof; Wiencek Rafał (4); Dziedzic Bartosz (1); Jóźwiak Piotr (6); Szaflarski Rafał (1); Fokt Artur
Trener: Justyniak Leszek

GROM  JEST WIELKI
Wspaniały maj - "Grom" kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. To już siódma !!! z rzędu wygrana Jasieniczan.
Mecz niesamowitych emocji, walki i zwrotów akcji. Pierwsza połowa to konsekwentna, skuteczna gra Zabrzan a z drugiej strony  słabsza obrona oraz straty w ataku Gromowców. Pogoń osiąga już pięć bramek przewagi. Na szczęście w końcówce Jasieniczanie powoli łapią rytm i na przerwę schodzą z trzybramkową stratą.
Druga połowa to mozolne odrabianie strat ,trwa zażarta walka o każdy metr boiska. W końcu Gromowcy dopadają przeciwnika i w 47 minucie jest 19-19.Teraz prowadzenie zmienia się jak w kalejdoskopie ,nikt nie zamierza odpuszczać. W 55 minucie Gromowcy przełamują przeciwnika osiągając dwie bramki przewagi ( 25-23). Zabrzanie jeszcze próbują odwrócić losy spotkania rzucając bramkę kontaktową, ale niesamowita  determinacja w grze Gromowców uskrzydlonych dopingiem licznie zgromadzonej publiczności pozbawiają złudzeń Zabrzan. Dorzucają jeszcze trzy bramki i siódme kolejne zwycięstwo dla Gromu Jasienica stało się faktem.