Aktualności
SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE WYBRANE
Zakończył się tegoroczny cykl spotkań wiejskich, na których mieszkańcy wybierali sołtysów i rady sołeckie na czteroletnią kadencję.
Wybrani na sołtysów i do rad sołeckich:
Bielowicko
Sołtys: Wojciech Śleziak
Rada Sołecka:
Helena Figura-Gańczarczyk
Rafał Klimek
Józef Gruszka
Barbara Zawada
Grzegorz Dankowski
Bogusław Pniewski
Biery
Sołtys: Maria Bury
Rada Sołecka:
Mieczysław Bury
Roman Grulich
Andrzej Grulich
Józef Pyka
Mateusz Recman
Marcin Krajewski
Anna Kwit
Jarosław Korzus
Jarosław Baścik
Grodziec
Sołtys: Jadwiga Greń
Rada Sołecka:
Zbigniew Płaszczak
Florian Skrzyżala
Dariusz Raciak
Zbigniew Krzempek
Karol Baszczyński
Urszula Zemlik
Hieronim Gogler
Zbigniew Broda
Maria Gładysz
Iłownica
Sołtys: Czesław Szkorupa
Rada Sołecka:
Małgorzata Chrapek
Irena Sojka
Halina Kropka
Jan Dziendziel
Edward Sojka
Piotr Kropka
Jan Farana
Jasienica
Sołtys: Bronisław Szalbot
Rada Sołecka:
Florian Feruga
Zbigniew Żur
Edward Krzywoń
Janusz Pieszka
Elżbieta Zamarska
Jolanta Duźniak
Stanisław Bylok
Henryk Kuś
Czesław Biela
Landek
Sołtys: Kazimierz Majcher
Rada Sołecka:
Gabriela Kubica
Janusz Dudek
Tomasz Karbowiak
Kazimierz Szczypka
Robert Żur
Łazy
Sołtys: Tadeusz Kocurek
Rada Sołecka:
Mieczysław Polok
Zbigniew Sikora
Maria Szostok
Bogusław Droździk
Sławomir Omyła
Mazańcowice
Sołtys: Wojciech Zawada
Rada Sołecka:
Jan Zawada
Dariusz Kuś
Damian Kosiński
Dariusz Krymski
Damian Mrzygłód
Marta Burian
Henryk Łukosz
Międzyrzecze Dolne
Sołtys: Marian Szczyrbowski
Rada Sołecka:
Franciszek Dzida
Elżbieta Szczyrbowska
Robert Lis
Zofia Huculak
Czesław Gola
Jadwiga Kopoczek
Anna Tymon
Marek Seredyński
Benedykt Danel
Międzyrzecze Górne
Sołtys: Maria Mrzyk-Głuc
Rada Sołecka:
Janusz Kędziora
Edward Zipser
Bogdan Mikołajczyk
Danuta Pasierbek
Krzysztof Ryszka
Adam Wydra
Danuta Polak
Damian Kowalewski
Andrzej Zmełty
Roztropice
Sołtys: Barbara Sadlik
Rada Sołecka:
Jolanta Węglorz
Łukasz Piszczałka
Gustaw Penkała
Karol Gawlik
Mariusz Sojka
Rudzica
Sołtys: Czesław Machalica
Rada Sołecka:
Andrzej Donocik
Zbigniew Osinczuk
Roman Nowak
Zbigniew Wyrobek
Stanisław Białożyt
Henryk Miklar
Robert Berek
Józef Glos
Tadeusz Szczyrbowski
Henryk Hanus
Świętoszówka
Sołtys: Grażyna Gaszek
Rada Sołecka:
Jan Krząszcz
Andrzej Rojczyk
Paweł Rojczyk
Lidia Gaszek
Józef Ryrych
Jerzy Dziędziel
Andrzej Galiński
Wieszczęta
Sołtys: Jan Jenkner
Rada Sołecka:
Tomasz Rak
Danuta Macura
Dawid Faruga
Beata Król
Andrzej Jankowski