26 - 29 (10-14)

Droździk Wojciech (br); Sobieszek Michał (br); Brańka Rafal(1); Wieja Krzysztof (7); Taras Arkadiusz (7); Justyniak Marek (6); Justyniak Paweł (5); Bulik Krzysztof; Wiencek Rafał (1); Dziedzic Bartosz; Szaflarski Rafał (2)
Trener: Justyniak Leszek

GROM NIE DO ZATRZYMANIA!
Tym razem Gromowcy odprawili z kwitkiem Imperium Katowice. Pierwsza połowa to spokojna gra Jasieniczan, którzy kontrolowali grę. Spokój, poprawna obrona, niezła skuteczność i pierwsza połowa na plus(4 bramki). W drugiej Jasieniczanie trochę uspokojeni wynikiem dali się zaskoczyć ambitnym gospodarzom. Trochę chaosu, nerwówki i w 39 minucie zrobiło się 20-17 dla Katowiczan.
Imperium grające na "fali" skutecznie utrzymuje prowadzenie. Ale nie po raz pierwszy Gromowcy pokazują swój charakter i ogromne serce do gry. Przełom następuje w 45 minucie. Gromowcy po kilku nieszablonowych akcjach doprowadzają do remisu (23-23). Katowice jeszcze próbują odmienić losy spotkania ,ale Jasieniczanie pokazują klasę. Fantastyczna gra w obronie poparta skutecznością w ataku i Imperium Katowice musi uznać wyższość Gromowców. Ósma !!!! kolejna wygrana - to robi wrażenie.

Kolejny, ostatni już mecz Grom Jasienica rozegra w najbliższą niedzielę 31.05.2015 o godz.12.00 we własnej hali z aktualnym wiceliderem ligi - Olimpią Piekary Śląskie. Przeciwnik niezwykle trudny, ale... Znając Gromowców walki i emocji na pewno nie zabraknie.